Warsztat
Sep 11, 2021 11:45 AM

DevOps 3 Ways - Trzy drogi DevOps

3 drogi DevOps

Określenie dość poetyckie, acz określające cały zestaw praktyk, technik, podejść, wzorców stosowanych w wytwarzaniu oprogramowania, budowaniu pipelines (łańcuchów narzędzi DevOps), wdrażaniu CI/CD, stosowaniu praktyk monitoringu i obserwowalności, automatyzacji procesów...

Porozmawiajmy o DevOps, o inżynierskich praktykach, o miarach, o biznesie wytwarzania oprogramowania i nie tylko.

DevOps i Site Reliability Engineering to przyszłość wytwarzania oprogramowania.

Osoby zainteresowane zapraszam do wzięcia udziału w skróconej wersji warsztatu który przeprowadzałem wielokrotnie u swoich klientów z ramienia mojej własnej firmy.

Sprawdź co wiesz o DevOps, znajdź sposoby na użycie 3 dróg DevOps w swoim własnym biznesie, zainspiruj siebie i innych uczestników. Kto wie, może znajdziesz pomysły na polepszenie swojego biznesu.

Z warsztatu najwięcej skorzystają osoby decyzyjne pełniące role kierowników czy dyrektorów, osoby związane z biznesem oraz programiści, testerzy & QA, analitycy systemowi & biznesowi.

Prowadzi:
ProwadzĄ:
Maciej Jarosz
Poznaj!

Sprawdź pozostałe
prelekcje!

Wykład
Sep 11, 2021 10:30 AM
To tylko teoria, że można zrobić wszystkie testy w sprincie

Case study, które przedstawię, zaczyna się sytuacją – kilka zespołów wspólnie tworzyło produkt, ale po każdym sprincie odbywały się testy akceptacyjne wykonywane przez osobny zespół QA.

Wykład
Sep 11, 2021 10:30 AM
Dlaczego skalowanie nie działa i co z tym zrobić

„Wszyscy wydają się zajęci, ale nie możemy niczego dostarczyć. Spróbowaliśmy tego Agile, jednak niewiele się zmieniło. Nasz kontekst jest inny i po prostu on tutaj nie zadziała”.

Wykład
Sep 11, 2021 11:45 AM
Patologie pseudozwinności

O powyższym chcę opowiedzieć. O tym jak procesy stały się ważniejsze od ludzi, o tym jak trzymanie się planu stało się ważniejsze od reagowania na zmiany.