Wykład
Sep 11, 2021 2:45 PM

Retrospekcja: Przebudzenie mocy w każdym zespole projektowym

Ciągle ulepszanie swojej pracy i wprowadzanie usprawnień jest nieodłącznym elementem zespołów zwinnych. Dobra retrospekcja jest punktem wyjścia dla lepszego zrozumienia celów biznesowych projektu, ale również wpływa na poczucie bezpieczeństwa osób w zespole - nie tylko pracującym w Scrum czy Lean - właściwie w każdym.

Czy warto wprowadzić retrospekcję do stałych elementów pracy zespołu projektowego i jak skutecznie przeprowadzić ją w sposób wartościowy dla zespołu, tak aby przebudzić drzemiącą w nich "zwinną moc"?

Podczas wystąpienia dowiesz się więcej o wykorzystaniu Retrospekcji jako narzędzia do generowania Action Points na różnych etapach projektu, ale również w perspektywie przestrzeni potrzebnej do usprawnienia komunikacji w Zespole Projektowym. Porozmawiamy o konkretnych narzędziach i metodach, które z retrospekcji pozwolą nam wynieść jak najwięcej.

Prowadzi:
ProwadzĄ:
Aleksandra Lysy
Poznaj!

Sprawdź pozostałe
prelekcje!

Wykład
Sep 11, 2021 10:30 AM
To tylko teoria, że można zrobić wszystkie testy w sprincie

Case study, które przedstawię, zaczyna się sytuacją – kilka zespołów wspólnie tworzyło produkt, ale po każdym sprincie odbywały się testy akceptacyjne wykonywane przez osobny zespół QA.

Wykład
Sep 11, 2021 10:30 AM
Dlaczego skalowanie nie działa i co z tym zrobić

„Wszyscy wydają się zajęci, ale nie możemy niczego dostarczyć. Spróbowaliśmy tego Agile, jednak niewiele się zmieniło. Nasz kontekst jest inny i po prostu on tutaj nie zadziała”.

Warsztat
Sep 11, 2021 11:45 AM
DevOps 3 Ways - Trzy drogi DevOps

Porozmawiajmy o DevOps, o inżynierskich praktykach, o miarach, o biznesie wytwarzania oprogramowania i nie tylko.