Wykład
Sep 11, 2021 1:00 PM

Lider emocjonalny

Daniel Goleman to współautor jednej z najważniejszych moim zdaniem koncepcji ostatnich lat - inteligencji emocjonalnej. Prowadził on także badania związane z tym jak liderzy oddziaływują na swoje otoczenie w zależności od tego jakie posiadają oni kompetencje właśnie w obszarze inteligencji emocjonalnej. W moim wystąpieniu, bazując na przykład, postaram się przybliżyć wam każdy z sześciu opisanych przez niego stylów emocjonalnego przywództwa oraz jego ciemne i jasne strony.

Który styl wpływa najbardziej pozytywnie na zespół? Które podejście z kolei jest na dłuższą metę szkodliwe i jakie są tego konsekwencje? Na te i inne pytania spróbujemy odpowiedzieć w trakcie tego webinaru. Zapraszam!

Prowadzi:
ProwadzĄ:
Paweł Słowikowski
Poznaj!

Sprawdź pozostałe
prelekcje!

Wykład
Sep 11, 2021 10:30 AM
To tylko teoria, że można zrobić wszystkie testy w sprincie

Case study, które przedstawię, zaczyna się sytuacją – kilka zespołów wspólnie tworzyło produkt, ale po każdym sprincie odbywały się testy akceptacyjne wykonywane przez osobny zespół QA.

Wykład
Sep 11, 2021 10:30 AM
Dlaczego skalowanie nie działa i co z tym zrobić

„Wszyscy wydają się zajęci, ale nie możemy niczego dostarczyć. Spróbowaliśmy tego Agile, jednak niewiele się zmieniło. Nasz kontekst jest inny i po prostu on tutaj nie zadziała”.

Warsztat
Sep 11, 2021 11:45 AM
DevOps 3 Ways - Trzy drogi DevOps

Porozmawiajmy o DevOps, o inżynierskich praktykach, o miarach, o biznesie wytwarzania oprogramowania i nie tylko.